Left arrow

A Night At The Darts 2020 live stream: How to watch exclusively live online

Right arrow

Modus Champions Series 2020 Live Scores and Schedule of Play

Modus Icons of Darts Live League Phase Two: Live Scores, Schedule of Play and Tables

Jamie Shaw in Icons of Darts Live League 28 May 2020
Fallon Sherrock in action (Photo by Lawrence Lustig/PDC)

Stars of the sport face off in Phase Two of the 2020 Icons of Darts Live League, and you can follow the latest results, fixtures and tables here.

The Modus Icons of Darts Live League features a selection of household names and emerging stars battling it out in a round-robin format.

The live-streamed event sees all players competing from home and broadcasting live through a high quality webcam setup.

A series of round-robin leagues will take place daily from Monday to Saturday, with the leader in the group table crowned the winner at the end of each day.

Former Lakeside Champions Scott Mitchell, Martin Adams and Mark Webster are among an all-star line-up which also includes history-maker Fallon Sherrock and former World Youth Champion Arron Monk.

Former Players Champion Paul Nicholson also features, as do former World Championship semi-finalist Andy Jenkins, BDO star David Evans and emerging Dutch talent Wessel Nijman.

All players will contest six matches per day, with two points on offer for a win.

The action commences from 10.30am BST each day, with all matches to be contested over the best of seven legs.

CLICK HERE TO WATCH THE MODUS ICONS OF DARTS LIVE LEAGUE (18+)

Modus Icons of Darts Live League Phase Two 2020 Schedule

Monday May 4

Week One – Day One

10.30am-5.45pm
Jose Justicia 2-4 Ritchie Edhouse
David Evans 2-4 Jarred Cole
Jarred Cole 4-1 Jose Justicia
Ritchie Edhouse 4-3 David Evans
David Evans 4-3 Jose Justicia
Jarred Cole 2-4 Ritchie Edhouse
Jose Justicia 4-0 Fallon Sherrock
Ritchie Edhouse 4-3 Paul Nicholson
Martin Adams 0-4 David Evans
Fallon Sherrock 3-4 Jarred Cole
Paul Nicholson 3-4 Jose Justicia
Ritchie Edhouse 4-3 Martin Adams
David Evans 4-3 Fallon Sherrock
Jarred Cole 4-1 Paul Nicholson
Jose Justicia 1-4 Martin Adams
Fallon Sherrock 4-3 Ritchie Edhouse
Paul Nicholson 1-4 David Evans
Martin Adams 3-4 Jarred Cole
Fallon Sherrock 0-4 Paul Nicholson
Martin Adams 4-3 Fallon Sherrock
Paul Nicholson 2-4 Martin Adams

Tuesday May 5

Week One – Day Two

10.30am-5.45pm
Arron Monk 4-1 Wessel Nijman
Jason Askew 4-3 Andy Jenkins
Andy Jenkins 4-3 Arron Monk
Wessel Nijman 1-4 Jason Askew
Jason Askew 3-4 Arron Monk
Andy Jenkins 4-0 Wessel Nijman
Arron Monk 4-2 Mark Webster
Wessel Nijman 4-2 Scott Mitchell
Mark Warburton 0-4 Jason Askew
Mark Webster 3-4 Andy Jenkins
Scott Mitchell 0-4 Arron Monk
Wessel Nijman 4-1 Mike Warburton
Jason Askew 4-2 Mark Webster
Andy Jenkins 4-2 Scott Mitchell
Arron Monk 4-1 Mike Warburton
Mark Webster 3-4 Wessel Nijman
Scott Mitchell 2-4 Jason Askew
Mike Warburton 0-4 Andy Jenkins
Mark Webster 1-4 Scott Mitchell
Mike Warburton 0-4 Mark Webster
Scott Mitchell 3-4 Mike Warburton

Wednesday May 6

Week One – Day Three

10.30am-5.45pm
Martin Adams 0-4 Paul Nicholson
Keelan Kay 1-4 Jarred Cole
Jarred Cole 3-4 Martin Adams
Paul Nicholson 4-2 Keelan Kay
Keelan Kay 4-3 Martin Adams
Jarred Cole 4-1 Paul Nicholson
Martin Adams 1-4 David Evans
Paul Nicholson 3-4 Ritchie Edhouse
Jose Justicia 4-2 Keelan Kay
David Evans 4-2 Jarred Cole
Ritchie Edhouse 1-4 Martin Adams
Paul Nicholson 2-4 Jose Justicia
Keelan Kay 1-4 David Evans
Jarred Cole 4-2 Ritchie Edhouse
Martin Adams 4-1 Jose Justicia
David Evans 4-2 Paul Nicholson
Ritchie Edhouse 1-4 Keelan Kay
Jose Justicia 3-4 Jarred Cole
David Evans 4-2 Ritchie Edhouse
Jose Justicia 4-3 David Evans
Ritchie Edhouse 3-4 Jose Justicia

Thursday May 7

Week One – Day Four

10.30am-5.45pm
Mike Warburton 4-1 Scott Mitchell
Mark Webster 2-4 Andy Jenkins
Andy Jenkins 4-3 Mike Warburton
Scott Mitchell 4-1 Mark Webster
Mark Webster 1-4 Mike Warburton
Andy Jenkins 4-1 Scott Mitchell
Mike Warburton 4-1 Jason Askew
Scott Mitchell 3-4 Wessel Nijman
Arron Monk 4-3 Mark Webster
Jason Askew 3-4 Andy Jenkins
Wessel Nijman 3-4 Mike Warburton
Scott Mitchell 1-4 Arron Monk
Mark Webster 4-3 Jason Askew
Andy Jenkins 2-4 Wessel Nijman
Mike Warburton 4-3 Arron Monk
Jason Askew 2-4 Scott Mitchell
Wessel Nijman 4-2 Mark Webster
Arron Monk 3-4 Andy Jenkins
Jason Askew 3-4 Wessel Nijman
Arron Monk 2-4 Jason Askew
Wessel Nijman 4-0 Arron Monk

Friday May 8

Week One – Day Five

10.30am-5.45pm
Jose Justicia 2-4 Ritchie Edhouse
David Evans 4-2 Jarred Cole
Jarred Cole 2-4 Jose Justicia
Ritchie Edhouse 4-3 David Evans
David Evans 4-1 Jose Justicia
Jarred Cole 4-3 Ritchie Edhouse
Jose Justicia 4-2 Fallon Sherrock
Ritchie Edhouse 2-4 Paul Nicholson
Martin Adams 1-4 David Evans
Fallon Sherrock 4-2 Jarred Cole
Paul Nicholson 4-2 Jose Justicia
Ritchie Edhouse 1-4 Martin Adams
David Evans 4-3 Fallon Sherrock
Jarred Cole 4-2 Paul Nicholson
Jose Justicia 1-4 Martin Adams
Fallon Sherrock 1-4 Ritchie Edhouse
Paul Nicholson 3-4 David Evans
Martin Adams 4-2 Jarred Cole
Fallon Sherrock 0-4 Paul Nicholson
Martin Adams 4-3 Fallon Sherrock
Paul Nicholson 0-4 Martin Adams

Saturday May 9

Week One – Day Six

10.30am-5.45pm
Arron Monk 4-3 Wessel Nijman
Jason Askew 4-0 Andy Jenkins
Andy Jenkins 4-1 Arron Monk
Wessel Nijman 1-4 Jason Askew
Jason Askew 2-4 Arron Monk
Andy Jenkins 4-0 Wessel Nijman
Arron Monk 0-4 Mark Webster
Wessel Nijman 3-4 Scott Mitchell
Mike Warburton 2-4 Jason Askew
Mark Webster 2-4 Andy Jenkins
Scott Mitchell 1-4 Arron Monk
Wessel Nijman 4-1 Mike Warburton
Jason Askew 2-4 Mark Webster
Andy Jenkins 4-2 Scott Mitchell
Arron Monk 4-1 Mike Warburton
Mark Webster 0-4 Wessel Nijman
Scott Mitchell 4-1 Jason Askew
Mike Warburton 4-2 Andy Jenkins
Mark Webster 3-4 Scott Mitchell
Mike Warburton 1-4 Mark Webster
Scott Mitchell 4-2 Mike Warburton

Monday May 11

Week Two – Day One

10.30am-5.45pm
Diogo Portela 0-4 Boris Koltsov
James Hubbard 4-1 Keelan Kay
Keelan Kay 4-0 Diogo Portela
Boris Koltsov 4-3 James Hubbard
James Hubbard 3-4 Diogo Portela
Keelan Kay 4-1 Boris Koltsov
Diogo Portela 2-4 Justin Smith
Boris Koltsov 1-4 Jarred Cole
Martin Adams 4-1 James Hubbard
Justin Smith 4-0 Keelan Kay
Jarred Cole 2-4 Diogo Portela
Boris Koltsov 4-0 Martin Adams
James Hubbard 3-4 Justin Smith
Keelan Kay 4-2 Jarred Cole
Diogo Portela 0-4 Martin Adams
Justin Smith 3-4 Boris Koltsov
Jarred Cole 4-3 James Hubbard
Martin Adams 4-2 Keelan Kay
Justin Smith 4-1 Jarred Cole
Martin Adams 3-4 Justin Smith
Jarred Cole 4-1 Martin Adams

Tuesday May 12

Week Two – Day Two

10.30am-5.45pm
Arron Monk 4-1 Adam Huckvale
Wessel Nijman 1-4 David Evans
David Evans 4-0 Arron Monk
Adam Huckvale 0-4 Wessel Nijman
Wessel Nijman 4-2 Arron Monk
David Evans 4-1 Adam Huckvale
Arron Monk 2-4 Darryl Fitton
Adam Huckvale 3-4 Scott Mitchell
Paul Nicholson 4-3 Wessel Nijman
Darryl Fitton 2-4 David Evans
Scott Mitchell 4-2 Arron Monk
Adam Huckvale 2-4 Paul Nicholson
Wessel Nijman 1-4 Darryl Fitton
David Evans 4-1 Scott Mitchell
Arron Monk 4-3 Paul Nicholson
Darryl Fitton 2-4 Adam Huckvale
Scott Mitchell 3-4 Wessel Nijman
Paul Nicholson 1-4 David Evans
Darryl Fitton 0-4 Scott Mitchell
Paul Nicholson 1-4 Darryl Fitton
Scott Mitchell 3-4 Paul Nicholson

Wednesday May 13

Week Two – Day Three

10.30am-5.45pm
Martin Adams 1-4 Fallon Sherrock
Justin Smith 4-0 Adam Huckvale
Adam Huckvale 3-4 Martin Adams
Fallon Sherrock 4-3 Justin Smith
Justin Smith 4-2 Martin Adams
Adam Huckvale 4-2 Fallon Sherrock
Martin Adams 4-2 James Hubbard
Fallon Sherrock 3-4 Boris Koltsov
Diogo Portela 2-4 Justin Smith
James Hubbard 4-1 Adam Huckvale
Boris Koltsov 4-1 Martin Adams
Fallon Sherrock 4-2 Diogo Portela
Justin Smith 4-2 James Hubbard
Adam Huckvale 3-4 Boris Koltsov
Martin Adams 4-0 Diogo Portela
James Hubbard 4-3 Fallon Sherrock
Boris Koltsov 2-4 Justin Smith
Diogo Portela 4-2 Adam Huckvale
James Hubbard 4-3 Boris Koltsov
Diogo Portela 4-3 James Hubbard
Boris Koltsov 0-4 Diogo Portela

Thursday May 14

Week Two – Day Four

10.30am-5.45pm
Paul Nicholson 4-2 Scott Mitchell
Darryl Fitton 3-4 David Evans
David Evans 4-2 Paul Nicholson
Scott Mitchell 2-4 Darryl Fitton
Darryl Fitton 1-4 Paul Nicholson
David Evans 4-3 Scott Mitchell
Paul Nicholson 1-4 Wessel Nijman
Scott Mitchell 4-2 Keelan Kay
Arron Monk 4-3 Darryl Fitton
Wessel Nijman 0-4 David Evans
Keelan Kay 1-4 Paul Nicholson
Scott Mitchell 2-4 Arron Monk
Darryl Fitton 3-4 Wessel Nijman
David Evans 4-0 Keelan Kay
Paul Nicholson 2-4 Arron Monk
Wessel Nijman 4-1 Scott Mitchell
Keelan Kay 2-4 Darryl Fitton
Arron Monk 4-2 David Evans
Wessel Nijman 4-1 Keelan Kay
Arron Monk 4-3 Wessel Nijman
Keelan Kay 4-3 Arron Monk

Friday May 15

Week Two – Day Five

10.30am-4.45pm
Diogo Portela 2-4 Boris Koltsov
James Hubbard 4-1 Keelan Kay
Keelan Kay 3-4 Diogo Portela
Boris Koltsov 4-1 James Hubbard
James Hubbard 4-0 Diogo Portela
Keelan Kay 2-4 Boris Koltsov
Diogo Portela 2-4 Justin Smith
Boris Koltsov 4-1 Fallon Sherrock
Martin Adams 4-3 James Hubbard
Justin Smith 4-2 Keelan Kay
Fallon Sherrock 4-1 Diogo Portela
Boris Koltsov 4-3 Martin Adams
James Hubbard 4-2 Justin Smith
Keelan Kay 2-4 Fallon Sherrock
Diogo Portela 3-4 Martin Adams
Justin Smith 1-4 Boris Koltsov
Fallon Sherrock 4-2 James Hubbard
Martin Adams 4-2 Keelan Kay
Justin Smith 2-4 Fallon Sherrock
Martin Adams 4-2 Justin Smith
Fallon Sherrock 0-4 Martin Adams

Saturday May 16

Week Two – Day Six

10.30am-5.45pm
Arron Monk 4-1 Adam Huckvale
Wessel Nijman 0-4 David Evans
David Evans 4-3 Arron Monk
Adam Huckvale 3-4 Wessel Nijman
Wessel Nijman 3-4 Arron Monk
David Evans 4-1 Adam Huckvale
Arron Monk 3-4 Darryl Fitton
Adam Huckvale 4-1 Scott Mitchell
Paul Nicholson 4-3 Wessel Nijman
Darryl Fitton 4-1 David Evans
Scott Mitchell 3-4 Arron Monk
Adam Huckvale 4-3 Paul Nicholson
Wessel Nijman 3-4 Darryl Fitton
David Evans 3-4 Scott Mitchell
Arron Monk 4-2 Paul Nicholson
Darryl Fitton 0-4 Adam Huckvale
Scott Mitchell 3-4 Wessel Nijman
Paul Nicholson 1-4 David Evans
Darryl Fitton 3-4 Scott Mitchell
Paul Nicholson 4-1 Darryl Fitton
Scott Mitchell 4-0 Paul Nicholson

Monday May 18

Week Three – Day One

10.30am-5.45pm
Jose Justicia 0-4 Boris Koltsov
Ritchie Edhouse 4-1 Scott Marsh
Scott Marsh 4-3 Jose Justicia
Boris Koltsov 4-3 Ritchie Edhouse
Ritchie Edhouse 4-2 Jose Justicia
Scott Marsh 3-4 Boris Koltsov
Jose Justicia 4-3 Jarred Cole
Boris Koltsov 4-2 Mike Warburton
Fallon Sherrock 1-4 Ritchie Edhouse
Jarred Cole 4-3 Scott Marsh
Michael Warburton 4-1 Jose Justicia
Boris Koltsov 3-4 Fallon Sherrock
Ritchie Edhouse 4-0 Jarred Cole
Scott Marsh 3-4 Michael Warburton
Jose Justicia 4-2 Fallon Sherrock
Jarred Cole 4-2 Boris Koltsov
Michael Warburton 2-4 Ritchie Edhouse
Fallon Sherrock 4-2 Scott Marsh
Jarred Cole 4-3 Mike Warburton
Fallon Sherrock 4-2 Jarred Cole
Michael Warburton 1-4 Fallon Sherrock

Tuesday May 19

Week Three – Day Two

10.30am-5.45pm
Jason Askew 3-4 Darryl Fitton
Scott Mitchell 4-1 Keelan Kay
Keelan Kay 0-4 Jason Askew
Darryl Fitton 4-3 Scott Mitchell
Scott Mitchell 4-3 Jason Askew
Keelan Kay 4-3 Darryl Fitton
Jason Askew 4-3 Martin Adams
Darryl Fitton 3-4 Andy Jenkins
Mark Webster 1-4 Scott Mitchell
Martin Adams 4-2 Keelan Kay
Andy Jenkins 3-4 Jason Askew
Darryl Fitton 1-4 Mark Webster
Scott Mitchell 3-4 Martin Adams
Keelan Kay 1-4 Andy Jenkins
Jason Askew 4-3 Mark Webster
Martin Adams 4-0 Darryl Fitton
Andy Jenkins 4-1 Scott Mitchell
Mark Webster 1-4 Keelan Kay
Martin Adams 3-4 Andy Jenkins
Mark Webster 2-4 Martin Adams
Andy Jenkins 4-1 Mark Webster

Wednesday May 20

Week Three – Day Three

10.30am-5.45pm
Fallon Sherrock 1-4 Mike Warburton
Jarred Cole 2-4 Scott Marsh
Scott Marsh 4-3 Fallon Sherrock
Mike Warburton 4-3 Jarred Cole
Jarred Cole 4-1 Fallon Sherrock
Scott Marsh 4-3 Mike Warburton
Fallon Sherrock 4-2 Ritchie Edhouse
Mike Warburton 4-2 Boris Koltsov
Jose Justicia 0-4 Jarred Cole
Ritchie Edhouse 4-0 Scott Marsh
Boris Koltsov 4-2 Fallon Sherrock
Mike Warburton 4-2 Jose Justicia
Jarred Cole 3-4 Ritchie Edhouse
Scott Marsh 1-4 Boris Koltsov
Fallon Sherrock 4-2 Jose Justicia
Ritchie Edhouse 3-4 Mike Warburton
Boris Koltsov 4-0 Jarred Cole
Jose Justicia 4-0 Scott Marsh
Ritchie Edhouse 4-2 Boris Koltsov
Jose Justicia 2-4 Ritchie Edhouse
Boris Koltsov 4-1 Jose Justicia

Thursday May 21

Week Three – Day Four

10.30am-5.45pm
Mark Webster 1-4 Andy Jenkins
Martin Adams 4-1 Keelan Kay
Keelan Kay 3-4 Mark Webster
Andy Jenkins 3-4 Martin Adams
Martin Adams 4-1 Mark Webster
Keelan Kay 4-3 Andy Jenkins
Mark Webster 4-3 Scott Mitchell
Andy Jenkins 4-3 Darryl Fitton
Jason Askew 4-1 Martin Adams
Scott Mitchell 4-0 Keelan Kay
Darryl Fitton 4-3 Mark Webster
Andy Jenkins 3-4 Jason Askew
Martin Adams 1-4 Scott Mitchell
Keelan Kay 4-2 Darryl Fitton
Mark Webster 1-4 Jason Askew
Scott Mitchell 4-1 Andy Jenkins
Darryl Fitton 0-4 Martin Adams
Jason Askew 3-4 Keelan Kay
Scott Mitchell 3-4 Darryl Fitton
Jason Askew 2-4 Scott Mitchell
Darryl Fitton 4-2 Jason Askew

Friday May 22

Week Three – Day Five

10.30am-5.45pm
Jose Justicia 0-4 Boris Koltsov
Ritchie Edhouse 4-1 Scott Marsh
Scott Marsh 4-0 Jose Justicia
Boris Koltsov 1-4 Ritchie Edhouse
Ritchie Edhouse 4-3 Jose Justicia
Scott Marsh 0-4 Boris Koltsov
Jose Justicia 3-4 Jarred Cole
Boris Koltsov 4-2 Mike Warburton
Fallon Sherrock 1-4 Ritchie Edhouse
Jarred Cole 3-4 Scott Marsh
Mike Warburton 4-3 Jose Justicia
Boris Koltsov 2-4 Fallon Sherrock
Ritchie Edhouse 4-3 Jarred Cole
Scott Marsh 1-4 Mike Warburton
Jose Justicia 4-3 Fallon Sherrock
Jarred Cole 0-4 Boris Koltsov
Mike Warburton 0-4 Ritchie Edhouse
Fallon Sherrock 4-3 Scott Marsh
Jarred Cole 4-0 Mike Warburton
Fallon Sherrock 1-4 Jarred Cole
Mike Warburton 2-4 Fallon Sherrock

Saturday May 23

Week Three – Day Six

10.30am-5.45pm
Jason Askew 4-0 Darryl Fitton
Scott Mitchell 2-4 Keelan Kay
Keelan Kay 3-4 Jason Askew
Darryl Fitton 2-4 Scott Mitchell
Scott Mitchell 2-4 Jason Askew
Keelan Kay 1-4 Darryl Fitton
Jason Askew 3-4 Martin Adams
Darryl Fitton 0-4 Andy Jenkins
Mark Webster 1-4 Scott Mitchell
Martin Adams 4-2 Keelan Kay
Andy Jenkins 3-4 Jason Askew
Darryl Fitton 3-4 Mark Webster
Scott Mitchell 4-3 Martin Adams
Keelan Kay 3-4 Andy Jenkins
Jason Askew 4-0 Mark Webster
Martin Adams 4-2 Darryl Fitton
Andy Jenkins 1-4 Scott Mitchell
Mark Webster 4-1 Keelan Kay
Martin Adams 4-3 Andy Jenkins
Mark Webster 1-4 Martin Adams
Andy Jenkins 3-4 Mark Webster

Monday May 25

Week Four – Day One

10.30am-5.45pm
Darryl Fitton 2-4 Keelan Kay
Keelan Kay 3-4 Boris Koltsov
Boris Koltsov 4-1 Scott Marsh
Scott Marsh 4-1 Darryl Fitton
Darryl Fitton 2-4 Boris Koltsov
Keelan Kay 2-4 Scott Marsh
Boris Koltsov 3-4 Michael Warburton
Scott Marsh 1-4 Paul Nicholson
Martin Adams 4-0 Darryl Fitton
Michael Warburton 4-3 Keelan Kay
Paul Nicholson 3-4 Boris Koltsov
Scott Marsh 3-4 Martin Adams
Darryl Fitton 0-4 Mike Warburton
Keelan Kay 2-4 Paul Nicholson
Boris Koltsov 4-2 Martin Adams
Mike Warburton 3-4 Scott Marsh
Paul Nicholson 4-2 Darryl Fitton
Martin Adams 4-2 Keelan Kay
Mike Warburton 2-4 Paul Nicholson
Martin Adams 4-0 Mike Warburton
Paul Nicholson 2-4 Martin Adams

Tuesday May 26

Week Four – Day Two

10.30am-5.45pm
Mark Webster 4-2 Andy Jenkins
Ritchie Edhouse 4-3 Jarred Cole
Jarred Cole 4-3 Mark Webster
Andy Jenkins 4-3 Ritchie Edhouse
Ritchie Edhouse 4-2 Mark Webster
Jarred Cole 1-4 Andy Jenkins
Mark Webster 3-4 Scott Mitchell
Andy Jenkins 4-2 Arron Monk
David Evans 0-4 Ritchie Edhouse
Scott Mitchell 2-4 Jarred Cole
Arron Monk 4-2 Mark Webster
Andy Jenkins 3-4 David Evans
Ritchie Edhouse 4-0 Scott Mitchell
Jarred Cole 4-2 Arron Monk
Mark Webster 3-4 David Evans
Scott Mitchell 4-1 Andy Jenkins
Arron Monk 1-4 Ritchie Edhouse
David Evans 2-4 Jarred Cole
Scott Mitchell 4-1 Arron Monk
David Evans 3-4 Scott Mitchell
Arron Monk 1-4 David Evans

Wednesday May 27

Week Four – Day Three

10.30am-5.45pm
Martin Adams 4-2 Paul Nicholson
Fallon Sherrock 4-3 Keelan Kay
Keelan Kay 1-4 Martin Adams
Paul Nicholson 4-1 Fallon Sherrock
Fallon Sherrock 4-3 Martin Adams
Keelan Kay 4-3 Paul Nicholson
Martin Adams 4-2 Mike Warburton
Paul Nicholson 0-4 Justin Smith
Boris Koltsov 3-4 Fallon Sherrock
Mike Warburton 4-3 Keelan Kay
Justin Smith 1-4 Martin Adams
Paul Nicholson 0-4 Boris Koltsov
Fallon Sherrock 2-4 Mike Warburton
Keelan Kay 4-0 Justin Smith
Martin Adams 4-1 Boris Koltsov
Mike Warburton 3-4 Paul Nicholson
Justin Smith 4-0 Fallon Sherrock
Boris Koltsov 4-0 Keelan Kay
Mike Warburton 1-4 Justin Smith
Boris Koltsov 1-4 Mike Warburton
Justin Smith 3-4 Boris Koltsov

Thursday May 28

Week Four – Day Four

10.30am-5.45pm
David Evans 4-2 Arron Monk
Scott Mitchell 4-2 Jarred Cole
Jarred Cole 2-4 David Evans
Arron Monk 4-0 Scott Mitchell
Scott Mitchell 4-0 David Evans
Jarred Cole 2-4 Arron Monk
David Evans 4-3 Ritchie Edhouse
Arron Monk 3-4 Andy Jenkins
Mark Webster 1-4 Scott Mitchell
Ritchie Edhouse 4-2 Jarred Cole
Andy Jenkins 0-4 David Evans
Arron Monk 2-4 Mark Webster
Scott Mitchell 4-3 Ritchie Edhouse
Jarred Cole 3-4 Andy Jenkins
David Evans 1-4 Mark Webster
Ritchie Edhouse 4-2 Arron Monk
Andy Jenkins 3-4 Scott Mitchell
Mark Webster 4-0 Jarred Cole
Ritchie Edhouse 4-1 Andy Jenkins
Mark Webster 4-2 Ritchie Edhouse
Andy Jenkins 1-4 Mark Webster

£40 Welcome Bonus

STS Review

18+. T&Cs Apply. begambleaware.org

£100 in Bet Credits Min Deposit £5

Bet365 Review

18+. T&Cs Apply. begambleaware.org

£25 Free Bet Bundle

Boylesports Review

18+. T&Cs Apply. begambleaware.org

Get up to £30 in Free Bets

Betway Review

18+. T&Cs Apply. begambleaware.org

Bet £10 Get £30

William Hill Review

18+. T&Cs Apply. begambleaware.org

100% Up To £100 On First Deposit

888 Review

18+. T&Cs Apply. begambleaware.org

£10 Risk-Free Bet

PaddyPower Review

18+. T&Cs Apply. begambleaware.org

Bet £10, get £30 in Free Bets

Betfred Review

18+. T&Cs Apply. begambleaware.org